ЗАМОВИТИ ЗВОРОТНІЙ
ДЗВІНОК

Безпека щодо пластикових вікон




Рано чи пізно будь-який власник приватного будинку, квартири чи офісу на перших поверхах замислюється про безпеку. На жаль, просто закрити пластикові вікна недостатньо для запобігання проникненню злочинців. Статистика невблаганна:

У приватних будинках
52% проникнень припадають на зламування балконних дверей,
27% - вікон, всього
13% - через вхідні двері,
7% - підвал, гараж та інші об'єкти.

У квартирах 69% крадіжок проводиться за допомогою злому віконних стулок, 21% - через балкон
і 10% - через двері.

Звичайно, перше, про що думає домовласник – встановлення сигналізації. Безперечно, система електронного сповіщення про спробу проникнення – це ефективний спосіб. Але навіть якщо у вас встановлена сигналізація, охорона фізично не може приїхати відразу після спрацювання датчика. Тому, у злодія є у розпорядженні кілька хвилин для того, щоб взяти те, що розташоване на видному місці та успішно втекти.

Ще один варіант – встановлення відеоспостереження. Тут недолік очевидний: камери не перешкоджають злому, а просто фіксують факт здійснення. Досвідчені злодії вже давно одягаються так, щоб їх обличчя на камері було не видно.

Практика показує, що сигналізація та відеоспостереження працюють набагато ефективніше, якщо вони підтримуються механічним посиленням, а саме способами протекції від злому, які фізично не дають зловмисникам проникнути всередину. Найчастіше в такому випадку йдеться про рольставні або ґрати.

Але що робити, якщо обидва ці варіанти не підходять з технічних чи естетичних причин? Наприклад, візуально псують фасад, заборонені до монтажу або просто незручні для власників.

Багато хто є противниками ґрат також через те, що вибратися з такого приміщення у разі пожежі вкрай складно.

Що робити, якщо такий варіант не підходить? - Звернутися до сучасних розробок промисловості:

- протизламна фурнітура
- безпечні склопакети з триплексом

Саме про ці додаткові захисні функції сучасного скління і йтиметься у наступних статтях.

ЗАКАЗАТЬ